Objednávky

Objednávat na tel. 775 039 780 ( Út-Pá 9:30h. -18hod. + So 8,30-12hod. Ne 14-18hod.). Pokud bude potřeba tak si můžete sjednat osobní schůzku po předchozí domluvě. Při objednání dortu při osobní schůzce se skládá záloha od 200 Kč – 1000 kč podle velikosti objednávky.

Co se objednání týká, tak obyčejně platí, čím dříve tím líp, ….vše si vyrábím sama, a tak Vám nemohu vždy slíbit, že budu mít na poslední chvíli volnou kapacitu.

Přijmutí zakázky dortu, nebo jiné cukrářské práce na poslední chvíli (2-3 dny předem) je u mne někdy možné,ale je to za poplatek. Ale, vždy to závisí na kapacitě, nebo složitosti již přijatých zakázek. Proto je nejlepší varianta, co nejdříve zavolat a zeptat se.

Informace k objednávkám, jelikož  se kupí za co jsme velice rádi,ale tím se bohužel, nedají všechny přijmout ani udělat.

Objednávky je nejlepší pro nás přijmout,co nejdříve cca 8 dní až 3 týdny dopředu, vždy záleží na období přes léto je více svateb, tak kapacity jsou rychle zaplněny pro objednávky.

Čím dříve víte,že chcete od nás dort, tak je lepší,když se zastavíte osobně nebo zavoláte a probereme vámi daný termín dle obsazenosti. Bohužel na email odpovídám po delší době, jelikož mi nato nezbývá čas. Většinu času trávím přímo u tvoření, modelování ve své kuchyni,dílně a nemám u sebe email.

Objednávky na poslední chvíli do 7 dnů předem, budou jinak zpoplatněny než objednávky, které jsou objednány delší dobu než 8 dní předem. Vše se řídí dle obsazenosti v našem objednávkovém systému.

Express obj. do 3 dnů se platí 70 % navíc s kompletní ceny výrobku.

 Děkujeme za pochopení, vše se řídí,tak jak to mají ostatní zakázkové cukrárny.  

                                           Termíny kdy máme volno a zavřeno v dortovém studiu a cukrárně Dorty z ráje. 
                                            12 – 17.5. 2018 Dovolená

                                            23.6. 2018 Rodinné důvody
                                            13.9.- 23.9.2018 Dovolená
                                            Děkujeme za pochopení.

 

  • Objednávky svatebních dortů a minizákusků.
  • Je možné řešit částečně po telefonu a nebo, když přijdete osobně k nám do Dortů z ráje v Sobotecký 246, Turnov 1.
  • Svatebním konzultacím se věnuji celkem hojně a profesionálně. První hodinu máte u Nás zdarma pokud si objednáte u nás dort, svat. koláčky, sweetbar,…. Když si neobjednáte,nevyberete , tak se platí 250 Kč za ochutnávku (suroviny,dobroty, které pro Vás připravím) a můj čas věnovaný a nákres dortu pro Vás.
  • Záloha na svatební dort či koláčky mini zákusky činí od 1000 kč .
  • Pokud svatbu zrušíte 3 měsíce před termínem, tak zálohovaná částka je nevratná. A doplácí se za svatební konzultaci 250 Kč viz. výše podmínky.  Proč se záloha nevrací, protože, už se nato předem připravují suroviny nebo nakupují speciální tácy,krabice a jiné … a blokuje se tím termín pro jinou zakázku. Tímto děkuji za pochopení a akceptování našich obchodních podmínek.

 

  • Zaslání objednávky na jedlý papír lze na můj email dortyzraje@gmail.com nebo po tel. domluvě co si od tisku/dortu žádáte v digitální podobě. Vždy počítejte 4 dny na tisk jedlého papíru.

 

Přeprava a skladování:

Dorty si odnesete na dortovém tácku/tácu v krabici. Ideální je přeprava dortu/cukrátka v kufru auta, v letních měsících v autě s klimatizací. Pokud nejedete přímo na oslavu, tak skladujte výrobek při teplotě do 10°C v suchém prostoru, ideální je lednice jen pro sladké výrobky. Dorty ponechejte nejlépe v krabici, aby se zabránilo vlhnutí cukrových ozdob.

Přepravě vícepatrových dortů věnujte prosím zvlášť zvýšenou pozornost!!!

Za poškození dortu při vlastní manipulaci, jízdě nebo nesprávnému skladování nenesu žádnou zodpovědnost.

Rozvoz dortu možný po tel. či osobní domluvě.

Vaše cukrářka Eva Dlouhá